Proč se přidat

Pro AR 2024/25 program nebude otevřen!
Co získáte po absolvování? Co vám Bakalář PLUS umožní?

  • Proniknout do hloubky vašeho oblíbeného oboru či vědeckého tématu.
  • Rozšířit si obzory, poznat mezioborové souvislosti a multidisciplinární přístupy k vědecké práci.
  • Seznámit se s dalšími studenty, kteří mají také zájem o prohloubení  vědomostí a s pedagogy, kteří vám pomohou rozvinout váš talent a nastartovat vaši profesní kariéru.

Absolvováním kurzů mimořádnou formou studia získáte  jiné odborné poznatky a zkušenosti než ostatní vaši kolegové v běžné denní formě studia.

Za splnění tří studijních povinností z programu získáte osvědčení Bakalář PLUS, vhodný doplněk odborného profilu pro Vaši budoucí kariéru.

Co říkají na program Bakalář PLUS studenti?

Jiří-Jakub Zévl, absolvent programu BP:

Nejvíc si vážím toho, že Bakalář+ fungoval dost na osobní bázi. Poznal jsem se s vyučujícími jinak, než při běžné výuce. Řekl bych, že mi to dalo celkem originální vědomosti a dovednosti, ke kterým bych se jinak zřejmě nedostal.

Tomáš Macháček, 1. ročník, Parazitologie:

Za hlavní výhodu programu Bakalář PLUS považuji jeho formu. Jde o maximálně kontaktní a interaktivní formát výuky, který, přiznejme si, u bakalářských předmětů v podobě masových přednášek často chybí.

Magdalena Hrdinová, 1. ročník Mgr. obor Botanika:

Po zjištění, jaká novinka se pro budoucí studenty chystá, jsem téměř zalitovala, že už mám bakalářské studium za sebou. Program Bakalář PLUS je totiž přesně tím, co naší fakultě chybělo. Dává nejnadanějším studentům skvělou možnost, jak si netradiční formou rozšířit obzory. Zároveň vnáší do mnohdy anonymního prostředí bakalářských oborů kouzlo osobního kontaktu s vyučujícími a dalšími stejně motivovanými studenty.